Spoštovan starši, učenci!

Vlada RS je ob epidemioloških razmerah v državi v četrtek, 12. 11. 2020 sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov za področje vzgoje in izobraževanja.

Zaradi še vedno kritične epidemiološke situacije se bo vzgojno-izobraževalno delo v osnovnih šolah, osnovnih šolah s prilagojenim programom ter glasbenih šolah za vse učence izvajalo na daljavo tudi od 16. 11. 2020 dalje.This image has an empty alt attribute; its file name is delo-na-daljavo_13_11_2020.jpg

O spremembah Vas bomo skladno s sprejetimi ukrepi Vlade RS sproti obveščali s sporočili po elektronski pošti, e-Asistentu in z objavami na spletni strani šole.

V upanju, da se čim prej vidimo, Vam želimo uspešno delo in predvsem, da vsi skupaj ostanete zdravi.