Odpoved pohoda Raziskovanje Grajskih skrivnosti

Obveščamo vas, da za jutri 3. 7. 2020 načrtovan pohod na Gradu na Goričkem, moramo zaradi slabe vremenske napovedi v dopoldanskem času odpovedati.
Nov termin za pohod bomo objavili konec avgusta pred začetkom šole.
Hvala za razumevanje.
Vodja projekta Popestrimo šolo
Gregor Nemec

SEZNAM UČBENIKOV, DELOVNIH ZVEZKOV IN OSTALIH ŠOLSKIH POTREBŠČIN ZA ŠOLSKO LETO 2020/2021

Spoštovani starši!

Šolsko leto se počasi izteka. Letos ga zaključujemo na malo drugačen način kot prejšnja leta.

Hkrati pa se že moramo pripravljati na nov začetek v septembru. Za to, da bo vaš otrok imel v začetku novega šolskega leta vse, kar bo potreboval,  objavljamo seznam učbenikov, delovnih zvezkov in ostalih šolskih potrebščin za šolsko leto 2020/2021.

SEZNAM UČBENIKOV, DELOVNIH ZVEZKOV IN OSTALIH ŠOLSKIH POTREBŠČIN

OBVESTILO

Stran 1 od 812345...Zadnja »

Državno tekmovanje iz programiranja v Scratchu

Letošnje državno tekmovanje iz programiranja v programskem jeziku Scratch, ki ga organizira ZOTKS, je potekalo na daljavo. Izvedli smo ga 22.6.2020, našo šolo so na državnem nivoju zastopali štirje učenci in pri tem dosegli odlične rezultate.

V kategoriji F (4. in 5. razred) je Staš Tivadar iz 5. razreda dosegel odlično 1. mesto in si pridobil zlato priznanje. V isti kategoriji je 3. mesto dosegel Tian Rogač, prav tako iz 5. razreda. V kategoriji G (6. in 7. razred) je učenec Jaka Horvat dosegel odlično 6. mesto.

Vsem iskreno čestitamo!

Mentor in izvajalec programa POŠ

Gregor Nemec

6. MEDNARODNI NATEČAJ V USTVARJANJU V TRIDEŽELNEM PARKU GORIČKO-RAAB-ÖRSEG 2019/2020

Letošnji 6. Mednarodni natečaj v ustvarjanju v Trideželnem parku Goričko-Raab-Őrség šolskem letu 2019/20 z naslovom Ornament življenjske pestrosti na travniku ali visokodebelnem sadovnjaku se je zaključil. Na likovni natečaj je prispelo 88 likovnih del. Vsa zbrana dela si lahko ogledate v elektronski publikaciji https://www.park-goricko.org/vsebina/1061/Mednarodni-natecaj-v-ustvarjanju-2019-20.

S ponosom oznanjamo, da je naša šola prejela kar dve priznanji in sicer 2. mesto v kategoriji od 1. do 3. razreda in 3. mesto v kategoriji od 4. do 6. razreda.

2. MESTO: Aleksija Kodila, Domen Rogač, Jernej Horvat Mentorica: Martina Sever

3. MESTO: Zoja Benko in Larisa Gergorec Mentorica: Monika Vidmar

Čestitamo vsem učencem in mentorjem za opravljen izziv in odlična likovna dela.

Vsa likovna dela bodo razstavljena v razstavnih prostorih gradu Grad od 19. junija do konca leta 2020. VABLJENI.

Puconci, junij, 2020 Monika Vidmar

12. FOTOGRAFSKI NATEČAJ Krajinskega parka Goričko

V petek, 19. junija 2020ob 18:00 je potekala otvoritev razstave in podelitev nagrad 12. Fotografske natečaja za NAJ fotografijo Krajinskega parka Goričko, ki ga je razpisal Javni zavod Krajinski park Goričko. Utrinke z razstave in razstavljene fotografije si lahko ogledate v albumu.

Anja Kerčmar, »Pogled v brezmejnost«, 1. mesto

Tema letošnjega natečaja je bila: RAZGLEDNICA MOJEGA KRAJA. Fotografije so lahko zajemale domači kraj, vas, zaselek ali domačijo na območju Krajinskega parka Goričko. S svojimi fotografijami so na natečaju sodelovali tudi učenci naše šole: Rebeka Sukič, Petra Ouček, Anja Kerčmar in Aljaž Vrečič. Letošnja strokovna žirija v sestavi Tomo Jeseničnik, Tomaž Koltai in Zoran Norčič je prispele fotografije ocenila in določila zmagovalne.

ANJA KERČMAR je s fotografijo »Okno v brezmejnost« osvojila 1. mesto.

ALJAŽ VREČIČ pa je s fotografijo »Gozdni potok« osvojil 2. mesto.

Rebeka Sukič in Petra Ouček sta za svoji fotografiji prejeli priznanja za sodelovanje.

Aljaž Vrečič, »Gozdni potok«, 2. mesto

Vsem učencem iskreno čestitamo.

Monika Vidmar in Gregor Nemec
OŠ Puconci
junij, 2020

Stran 1 od 1312345...10...Zadnja »