Govorilne ure

Sodelovanje s starši poteka v obliki govorilnih ur, roditeljskih sestankov in individualnih govorilnih ur učiteljev. Vabili vas bomo tudi na različne aktivnosti in delavnice.

Razpored individualnih govorilnih ur

 

 OŠ PUCONCI

  Ime in priimek učitelja I. TURNUS

II. TURNUS

1 Darja Ambruž pon., 5. ura pon., 5. ura
2 Alenka Benko pet., 5. ura pet.,5. ura
3 Mirjana Budja pon., 5. ura pon., 5. ura
4 Alenka Cör pet., 3. ura pet., 3. ura
5 Mihaela Copot sre., 5. ura sre., 5. ura
6 Nina Cigüt tor., 6. ura tor., 6. ura
7 Sonja Franko pet.,  3. ura pet.,  3. ura
8 Melita Ficko Sapač sre., 4. ura sre., 4. ura
9 Vlado Gomboc sre., 5. ura sre., 5. ura
10 Simona Horvat sre., 5. ura sre., 5. ura
11 Zlatka Kardoš Laco čet., 3. ura čet., 3. ura
12 Alenka Karlo pet., 2. ura pet., 2. ura
13 Nataša Kociper tor., 6. ura tor., 6. ura
14 Melita Kolmanko pon., 3. ura pon., 3. ura
15 Larisa Weiss Grein Konkolič sre., 2. ura sre., 2 .ura
16 Iva Kosednar sre., 4. ura sre., 4. ura
17 Mateja Kuhar pon., 5. ura pon., 5. ura
18 Jožica Lehar čet., 6. ura čet., 6. ura
19 Teodora Ošlaj čet., 2. ura čet., 2. ura
20 Milena Peroš pet., 3. ura pet., 3. ura
21 Nataša Pavšič tor., 3. ura tor., 3. ura
22 Monika Prelog pon., 4. ura pon., 4. ura
23 Jure Rems pet.,, 5. ura pet., 5. ura
24 Bojan Ropoša čet., 4. ura čet., 4. ura
25 Irena Sabo tor., 4. ura tor., 4. ura
26 Nina Sever pet., 1. ura pet., 1. ura
27 Jožef Slaviček pon., 2. ura pon., 2. ura
28 Maja Šebjanič Oražem čet., 6. ura sre., 6. ura
29 Helena Škerget Rakar pet., 5. ura pet., 5. ura
30 Mihaela Škrilec Kerec pon., 5. ura pon., 5. ura
31 Nina Vidonja tor., 4. ura tor., 4. ura
32 Jasna Vovk Luthar čet., 1. ura čet., 1. ura
33 Mateja Žökš sre., 4. ura sre., 4. ura
34 Marija Vratarič čet.,5. ura čet., 5. ura
35 Svetlana Zrinski Benko sre., 5. ura sre., 5. ura
36 Mateja Ivanič čet., 2. ura čet., 2. ura
37 Simon Hozjan čet., 6. ura čet., 6. ura
38 Katja Ajlec/Mojca Hazl tor., 5. ura tor., 5. ura

 

POŠ MAČKOVCI

  Ime in priimek učitelja I. TURNUS II. TURNUS
1 Darja Slaviček tor., 5. ura tor., 5. ura
2 Štefka Ratnik Pon., 5. ura pon., 5. ura
3 Alenka Kelemen Sre., 3. ura sre., 3. ura
4 Olga Lepoša tor., 4. ura tor., 4. ura
5 Anemary Puhan sre., 5. ura sre., 5. ura

 

POŠ BODONCI

  Ime in priimek učitelja        I. TURNUS II. TURNUS
1 Branka Bauer pon., 5. ura pon., 5. ura
2 Anita Fajs sre., 4. ura sre., 4. ura
3 Franc Kous pon., 3. ura pon., 3. ura
4 Mateja Norčič tor., 6. ura tor., 6. ura
5 Majda Novak  sre., 5. ura sre., 5. ura
6 Ana Pavlinjek čet., 6. ura čet., 6. ura

 

(Skupno 325 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost