fotografije

*************************

VABILO

Spoštovani starši!

Letos ponovno organiziramo srečanje treh generacij,  ŠPORT IN ŠPAS pod geslom DAN DRUŽENJA IN GIBANJA VSEH GENERACIJ, ki bo v soboto, 14. maja 2016, od 9. do 12. ure.

Prireditev je v soboto z namenom, da si boste vzeli čas in skupaj z vašimi najdražjimi ( majhnimi in velikimi otroki, dedki in babicami, tetami in strici…) in z nami, preživeli nepozabno dopoldne. Glavna aktivnost našega druženja bopohod, ki ne bo daljši od 2,4 km. Pred pohodom se bomo razgibali z ZUMBO pod vodstvom Plesne šole ZEKO, lahko se boste pomerili v različnih športnih aktivnostih, si izmerili krvni tlak, poskusili zdravo hrano, ki bo na voljo na stojnicah. Za glasbo bo poskrbel Niko Pelcar. Veliko zanimivega se nam obeta to dopoldne, zato povabite še vaše sosede in znance. Podelili bomo tudi priznanja najštevilčnejši družini, nastarejšemu in najmlajšemu udeležencu.Tudi vsi ostali ne boste odšli praznih rok.

Veselimo se druženja z vami!

Vzgojiteljice in učiteljice v Mačkovcih