V ponedeljek, 27. 3. 2017 bo športni dan za osmi razred in sicer bowling, plezanje in fitnes. Zjutraj prihod v šolo kot običajno, nato si 8.a razred razdeli malico in se s šolskim avtobusom odpelje na bowling v Maximus. Malico opravijo ob 10.00 uri pred zamenjavo skupin.

fotografije

8.b razred je razdeljen na 3 skupine, prva skupina je na fitnesu, druga na plezanju, tretja na plezalni steni. Malico opravijo pred zamenjavo, ob 9.40 uri v jedilnici šole.

Iz M. Sobote je odhod izpred Maximusa ob 12.15. V šoli se še lahko opravijo kosila, odhod domov pa je s prvimi šolskimi avtobusi.

Učitelji na bowlingu:

• Vlado Gomboc ter izmenoma razredničarka Melita Ficko Sapač in Zlatka Kardoš Laco.

Učitelji v telovadnici:

• Janez Lipič, Bojan Ropoša, Milena Peroš in učitelji, ki bi imeli ure pouk ali v 8.a ali v 8.b razredu.

Športni učitelji