​V​ izvedbi Miškinega gledališča so si otroci iz vrtca in učenci od 1.- 5. razreda ogledali predstavo z naslovom RUDI IN PRAZNIČNE KREMŠNITE.

Predstave so bile 19. 12. 2017​ in so potekale po naslednjem razporedu:
  • OŠ Puconci – jedilnica:  ob 8.00 za vrtec  Puconci, Brezovci, enoto Šola in  učence od 1. – 5. r
  • POŠ  Mačkovci – jedilnica: ob 9.30 za vrtec in šolo Mačkovci
  • POŠ Bodonci – osrednji prostor: ob 11.00 za vrtec in šolo Bodonci

​Nekaj iz predstave:

​Palček Božo v pisarni ureja še zadnje podrobnosti s seznama prazničnih opravil. Pisma otrok so prebrana, darila zavita, sani podmazane in praznična obleka pripravljena v omari. Božo ima le še dve nalogi. Obiskati mora devet jelenčkov, ki vlečejo praznične sani, ter dokončati čarobni prah za letenje. Najprej obišče jelenčke in preveri, ali so vsi v dobri formi za polet okoli sveta. Tresko, Plesač, Skakač, Hudko, Komet, Kupid, Plamenko in Bliskač pridno telovadijo, le enega jelenčka ni nikjer … Kje je Rudi?
Odgovor zvemo na predstavi.