Spoštovani starši!

Vabimo vas na roditeljski sestanekki bo v  torek, 3. aprila 2018 ob 16.00 uri v jedilnici osnovne šole Puconci, ko nam bo predavala ga. Simona Levc

“ALI ME SLIŠIŠ? ZAKAJ OTROCI NE SLIŠIJO?”

… Se sprašuje veliko staršev in vse več učiteljev. Nekoč je bilo samo po sebi umevno, da smo poslušali in slišali. Danes pa otroci…

Simona Levc si je kot logopedinja nekaj časa pridobivala izkušnje v razvojni ambulanti Splošne bolnišnice Slovenj Gradec. Vrsto let je bila tudi članica Komisije za usmerjanje na ZRŠŠ. Svoje področje delovanja je v zadnjih letih razširila tudi na področje vzgoje. Predava strokovnim delavcem šol in vrtcev, staršem, sodeluje pa tudi na simpozijih in posvetih. Je soavtorica knjige: Varuh otrokovih dolžnosti ali nehajte se ukvarjati z otrokovimi pravicami! (Marko Juhant in Simona Levc) in avtorica logopedskega priročnika: Liba laca lak – Kako pomagamo otroku do boljšega govora.