V sredo, 23.9.2020 in četrtek, 24.9.2020 smo pri OŠ Puconci izvedli športni dan. Učenke in učenci so tekmovali v krosu, prav tako so si ogledali in se pomerili v različnih zanimivih športih, ki so jih vodili in pripravili mentorji različnih športnih klubov.Na podružnični šoli Mačkovci in podružnični šoli Bodonci so opravili kros 23.9.2020.

Zaradi priporočil ter osebne varnosti učencev bomo športni dan – kros in predstavitev športov izvedli v dveh dneh:

Oba športna dneva bosta razdeljena na dva dela. En del, kros in drugi del predstavitev športov. Vse dejavnosti so prilagojene priporočilom, da se posamezni oddelki ne mešajo.

Učenci in učenke posameznega oddelka bodo kros tekli skupaj, prav tako bo tudi predstavitev športov po posameznem oddelku.

Podružnični šoli izvedeta kros v sredo, 23. 9. 2020.