Spoštovani starši, učenci, …

Od jutri – četrtka, 22. 10. 2020 naprej bo delo v vseh oddelkih od 1. do 5. razreda potekalo na daljavo.

Na šoli smo delali vse, da bi preprečili stanje, v katerem smo se sedaj znašli. Žal je virus izredno razširjen in v tej situaciji je edino, kar nam še preostane, da zapremo šolo. This image has an empty alt attribute; its file name is decko.jpg
Ker vemo, da bo kateri od staršev imel zaradi te nenadne odločitve težave z zagotavljanjem varstva za svojega otroka, bomo do konca tedna organizirali varstvo za učence na posamezni lokaciji. Starše prosimo, da se te možnosti poslužujete v primerih, ko res ne najdete druge možnosti.

Še danes (sreda, 21. 10. 2020) preko e-pošte sporočite razredničarki, razredniku vašega otroka, če bo vaš otrok potreboval varstvo v šoli (četrtek – 22. 10. 2020, petek – 23. 10. 2020).

Prihodnji teden so počitnice, ki upam, da bodo prinesle kanček optimizma v naše delo.

Kolektiv OŠ Puconci