Verjamem, da že pogrešate šolo, sošolce pa tudi učitelje in druženje, čeprav je to že nekaj časa potekalo na malo drugačen način. Pogrešate tudi knjižnico in knjige? Potem je ta novica dobra za vas.

Odločili smo se, da vam tudi v času šolanja na daljavo omogočimo izposojanje knjig, a na malo drugačen način. Če želite prebrati kakšno knjigo za domače branje, bralno značko, ali kar tako, za krajšanje dolgih večerov in če lahko pridete do šole, si knjige lahko izposodite. Kako?

Na elektronski naslov knjižničarke brigita.buzeti@ospuconci.si sporočite naslove knjig, ki si jih želite izposoditi. Naenkrat si lahko izposodite največ tri knjige. Vsakemu bom sporočila, kdaj lahko pride knjige prevzet.

Knjige boste prevzeli pred vhodom za zaposlene. Ob prihodu pozvonite na vhodu, ali pokličite v knjižnico na telefonsko številko 02 545 96 08.

Prihajajte samo zdravi učenci ali starši. Ob prevzemu knjig uporabljajte masko.

Če imate doma že izposojene knjige, morate le-te vrniti.

Upam, da se kmalu spet vidimo v šoli. Do takrat pa se pridno učite doma, preberite kaj iz domače knjižnice in ostanite zdravi.

knjižničarka

ISKANJE GRADIVA