Vse, ki se želite v naslednjem šolskem letu vključiti v glasbeno izobraževanje, prijazno vabimo na preizkus glasbene nadarjenosti, ki bo v torek, 25. maja 2021 med 16. in 18. uro v prostorih Osnovne šole Puconci.

Preizkus poteka na način, da kandidat zapoje pesmico po lastni izbiri, nato pa se preizkusi še sposobnost posnemanja tonov ter melodičnih in ritmičnih motivov.

Udeleženci bodo o rezultatih obveščeni po pošti najpozneje en teden po preizkusu.

Vpis sprejetih kandidatov bo potekal 2. in 3. junija 2021 v tajništvu Glasbene šole Murska Sobota, na Cvetkovi ulici 2c, v Murski Soboti, od 9. do 17. ure.

Predstavitve instrumentov, programov in druge informacije o izobraževanju si lahko ogledate na spletni strani Glasbene šole Murska Sobota. Kandidati za  preizkus glasbene nadarjenosti izpolnite spletno prijavnico, ki je odprta do 20. 5. 2021.

Obiščite nas na www.gsms.si.

Ravnateljica: Erna Lukač