V soboto, 24. septembra 2022 je na OŠ Tišina potekala Sobotna šola za nadarjene učence. Po kratkem kulturnem programu, kjer so se predstavili učenci z osnovne šole Tišina, je sledilo delo po skupinah.Učenci so se lahko preizkusili v streljanju z zračno puško, izvajali so akro jogo, se udeležili delavnice, kjer so izdelovali stojala za pisala, ustvarjali so reliefne plošče, kuhali in pekli, se preizkusili v matematičnih izzivih, raziskovali so okolico šole. Nastala je računalniška igra in tudi izdelek lovilec sanj. Učenci so se naučili novih reči, med njimi pa so se spletla tudi nova prijateljstva.

Naslednje leto bomo Sobotno šolo za nadarjene učence izvedli na naši šoli, osnovni šoli Puconci in bomo medse povabili še učence z OŠ Tišina, OŠ Sveti Jurij Rogašovci, OŠ Cankova, OŠ Kuzma.

Darja C., ped.