Spoštovani!

Sreče ne moreš imeti sam… Le skupaj zmoremo!”, smo dokazali tudi na današnjem pohodu Zdrave šole, kjer smo se gibali na svežem zraku in spoznali majhen del naše okolice – Šalamence ter tako poskrbeli za naše zdravje.

fotografije

Zahvaljujem se vsem, ki ste kakorkoli prispevali svoj korak, da je pohod uspel od načrtovanja, starta in do končnega cilja. Hvala pohodnikom (učiteljicam, staršem, učencem), ravnatelju, posebna zahvala pa naj velja KS Šalamenci in družini Sever, ki so nam pripravili postojanko.

“Sreče ne moreš imeti sam… Le skupaj zmoremo!”

Že sedaj vas vabim na naslednji pohod Zdrave šole, ki bo 4. 5. 2024!

Lepo vas pozdravljam,

Helena Škerget Rakar, mentorica zdrave šole

Spoštovani!

vabimo vas na pohod, ki ga pripravljamo v okviru projekta Zdrava šola. Na pohodu se bomo družili, gibali na svežem zraku in spoznali majhen del naše šolske okolice – Šalamence. Pohod bo trajal približno dve uri. V primeru dežja pohod odpade.

Vljudno vabljeni!

Mentorica projekta Zdrava šola Helena Škerget Rakar