Skoči na glavno vsebino
+(386)2 545 96 00 ospuconci@ospuconci.si

V soboto, 13. 4. 2024, je Zveza za hokej na travi organizirala še drugi zaključni del 1. Šolskega hokejskega festivala, katerega sta se udeležili dve ekipi naše šole. Tokrat se je festival odvijal na Osnovni šoli III. Murska Sobota. Ekipe so se pomerile v poligonu in 14 minutni hokejski tekmi. Vmes so za vse sodelujoče organizirali kratke animacije, na katerih so naši učenci izjemno uživali. Ena izmed ekip naše šole je dosegla odlično 2. mesto. 

Obema ekipama iskreno čestitamo za sodelovanje in uspeh. 

Zahvaljujemo se organizatorjem za topel sprejem in čestitamo za odlično izvedbo 1. Šolskega hokejskega festivala. 

Mi smo se imeli fantastično, oglejte si na fotografijah!

Mentorica: Jasmina Žohar

(Skupno 82 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost