KDAJ: 20. 12. 2016

Topla zimska pravljica o veselju in sreči, ki jo vsi nosimo v »žepu«.

fotografije

O PREDSTAVI:

Pika je za praznike žalostna, saj ji gre vse narobe. Prepričana je, da ima smolo, ker ima samo pet pik. Vse srečne pikapolonice imajo sedem pik, le ona jih ima pet! Zato Božičku/dedku Mrazu napiše pismo, da si za darilo želi še dve piki. Več o razpletu zgodbe boste zvedeli v sami predstavi.

Praznična Mineštralala navdušuje majhne in velike gledalce. Nepozabna zgodba o sreči, ki jo vsi nosimo s seboj, vam bo segla v srce in vas spomnila kaj je za praznike zares pomembno. Namenjena otrokom od dveh let naprej.

Vloga gledalcev: Pomagajo Maestru natisniti praznično čarobno olivno olje za tolažbo, nahecati novoletni česen za hec, namleti moko za prijateljstvo in namakaronati božične makarone sreče.

Trajanje predstave: 30 min

Igralska zasedba: Miša Gerič Špacapan, Ana Raščan

Predstavo si bodo otroci iz vrtca in učenci od 1. do 5. razreda ogledali v torek, 20.12.2016 ob

– 8.00 v Puconcih (Enota Puconci in enota Brezovci)