PIKA IN CENE V PRAVLJICI
V PETEK, 9. FEBRUARJA 2018

Predstava bo potekala po naslednjem razporedu:

• ob 8.00 v jedilnici OŠ Puconci (vrtec Puconci, Brezovci in učenci od 1.- 5. raz.)
  • ob 9.45  v Bodoncih (vrtec in šola)
  • ob 11.30 v Mačkovcih (vrtec in šola)

Vljudno vabljeni otroci iz naše občine, ki vrtec še ne obiskujete.

Vsebina:

Nekoč sta šla Pika Nogavička in lump Cene skupaj v pravljico. Prehodila sta gozdove, grajska dvorišča, majhne lesene kočice, srečala volka, babico, Sneguljčico, Rdečo Kapico, palčke, Jankota in Metko, coprnico in celo dinozavra. Na staro podstrešje sta s seboj prinesla vse lepo, kar nam pravljice lahko dajo in nekaj eurov. S pravljice sta se vrnila drugačna. Tako, kot se bomo tudi mi, ko bomo po koncu predstave zapustili staro podstrešje vile Čira čara.

Najnovejša KU-KUC »pogruntavšina« prinaša štiri pravljice v eni sodobni predstavi. Namenjena odraslim, popolnoma začara najmlajše. S smehom, glasbo in polno gajbo presenečenj vas ne bo pustila ravnodušnih.