Na osnovni šoli Gornja Radgona je bilo v sredo, 24. aprila, območno tekmovanje v znanju osnovnošolcev z imenom Raziskovalci znanja.

Tekmujejo lahko učenci četrtih in petih razredov, ki se na tekmovanje pripravljajo s pomočjo revije Moj planet. Tekmovanje spodbuja splošno razgledanost, sodelovalno učenje ter razvija občutek odgovornosti do skupine. Tokratnega prvega območnega tekmovanja se je udeležilo 13 ekip. Našo šolo sta zastopali ekipi, ki sta se na šolskem tekmovanju odrezali najboljše, in sicer ekipa četrtošolcev Nogometaši ter petošolci Mungosi. Največje število točk in s tem prvo mesto, so prejeli naši učenci četrtih razredov, in sicer Luša, Taj, Tijan in Žiga, ki so tako postali območni Raziskovalci znanja v letu 2019. Za uspeh učencem čestitamo.

Mentorica: Mateja Žökš