V torek, 4. 6. 2019 so se učenci 5.a, udeležili prireditve, ZMAGOVALCI ČISTIH ZOB, ki jo je organiziral Zdravstveni dom Murska Sobota – stomatološka ambulanta.

Gospe Maja in Andreja sta skozi celo šolsko leto preverjali čistost naših zob. Ker so pri vsakokratnem obisku imeli najbolj čiste zobe učenci 5.a, so postali ZMAGOVALCI ČISTIH ZOB 2018/19 naše šole. Kot nagrado so prejeli vabilo na zaključno prireditev. Na njej so zelo uživali, saj so pripravili res lep program. Za presenečenje pa je poskrbel glasbenik NIPKE, ki je zapel nekaj pesmi. Učenci zmagovalci so prav lepo uživali. Najlepše pa je bilo, da je odpadel pouk. Za nagrado je vsak učenec prejel še zobno ščetko in zobno pasto, da ne bodo pozabili na čiste zobe.

Teodora Ošlaj