Skoči na glavno vsebino
+(386)2 545 96 00 ospuconci@ospuconci.si

V četrtek, 17. 10. 2019 je v Murski Soboti potekal 54. tradicionalni Spominski tek.  Našo šolo je zastopalo 6 ekip od tega se je kar 5 ekip uvrstilo na zmagovalne stopničke.

fotografije

Ekipa dečkov do 3. razreda v sestavi Alen Horvat, Bine Küčan in Rene Bačič in ekipa dečkov do 6. razreda v sestavi Rene Bačič, Horvat Jaka in Maj Bačič sta osvojili 1. mesto. Ekipa dečkov do 9. razreda v sestavi Rene Gyergek, Gal Kuzma in David Vidmajer je osvojila 2. mesto. Tretjo mesto sta  osvojili ekipa deklic do 3. razreda v sestavi Asja Bauer, Alea Huber in Ela Hodošček, ter ekipa deklic do 6. razreda v sestavi Živa Dervarič, Nea Maučec in Lara Pavšič. Ekipa deklic do 9. razreda v sestavi Staša Šraj, Nina Rakar in Tisa Sočič je zasedla 5. mesto. Vsem učencem čestitamo.

(Skupno 569 obiskov, današnjih obiskov 1)