Spoštovani starši, učenci!

Vlada Republike Slovenije je zaradi epidemioloških razmer v državi sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19.

Do 4. 1. 2021 je podaljšala trenutno veljavni odlok in sprejela novega, ki bo začel veljati 5. 1. 2021, po katerem bodo šole izvajale izobraževanje na daljavo tudi v tednu od 4. 1. 2021 do 8. 1. 2021.

V naslednjem tednu bo Vlada RS glede delovanja vzgojno-izobraževalnih zavodov in vračanja otrok v vrtce in šole na podlagi tedanje epidemiološke situacije sprejela nov odlok, o čemer vas bomo obvestili.

In še misel ge. Dover Emeršič:

»Kljub temu, da nas je leto 2020 postavilo pred različne izzive, nas je hkrati opogumilo, da vstopimo v leto 2021 pogumno in odločno, z upanjem na boljše! Naj bo torej zdravo. Da se bomo zopet lahko družili, da nasmehov ne bomo več skrivali pod maskami, da bodo šolski hodniki vrveli od dogajanja. Da bo življenje varno, pestro in izpolnjeno.«

VI delo od 4. 1. 2021 (pdf)