21. 2. 2022 – 25. 2. 2022

CŠOD Burja in CŠOD Breženka

UTRINKI PO DNEVIH

Spoštovani starši,

približuje se načrtovana šola v naravi za učence sedmih razredov. Kot smo se o tem že pogovarjali na uvodnem roditeljskem sestanku in na preteklih govorilnih urah, izvedba pouka po modelu B vključuje tudi izvajanje šole v naravi v CŠOD-jih, s prilagoditvami skladno s smernicami NIJZ.

Pri nastanitvi v CŠOD Burja in CŠOD Breženka bodo po zagotovilih izvajalcev upoštevani vsi varnostni ukrepi, ki so priporočeni s strani NIJZ. Učenci bodo vključeni v program, ki poteka kot učenje na prostem in pri tem ne bodo imeli stika z lokalnim prebivalstvom. V izvajanje programa smo aktivno vključeni tudi vsi učitelji spremljevalci.

V šoli v naravi bo veliko možnosti za aktivno in izkušenjsko učenje, za učenje z veliko gibanja.

Več o šoli v naravi in CŠOD-jih Burja in Breženka boste našli na teh spletnih naslovih:

Prosimo, da nas pravočasno obvestite o morebitnih zdravstvenih in prehranskih posebnostih vašega otroka, saj moramo te informacije vnaprej posredovati izvajalcem.

Zahvaljujemo se Vam za sodelovanje in Vas lepo pozdravljamo.

Razredničarke in spremljevalci