3. DAN: Vroče dopoldne smo preživeli v naravi. In kakor bi mignil, smo se odpravili domov.

2. DAN: Po jutranjem bujenju je sledil zajtrk, nato pa smo se odpravili na pot raziskovanja. Sledilo je veslanje in pohod v Triglavski narodni park. Po kosilu nas je obiskal g. ravnatelj in sledile so še popoldanske aktivnosti. Pred večerjo pa je začelo še deževati. Glede jutrišnjega prihoda pred OŠ Puconci pa vas bodo učenci pravočasno obvestili. Proti domu odrinemo ob 14. uri. Čaka nas še zadnja noč in pohod, ki bo sledil po petkovem zajtrku.

1. DAN: Devetošolci naše šole so danes prispeli v CŠOD v Kranjsko Goro. Še pred kosilom smo se sprehodili do jezera Jasna. Popoldanska aktivnost je potekala po skupinah. Učenci 9. c so se preizkusili v veslanju, najbolj pogumni so tudi zaplavali v jezeru. Učenci 9. a in 9. b pa so odrinili proti Zelencem. Po večerji pa nas čaka še sprehod po mestu. Vsi se počutijo dobro in vas lepo pozdravljajo.