Skoči na glavno vsebino
+(386)2 545 96 00 ospuconci@ospuconci.si

V nedeljo, 19. 3. 2023, smo se učenki Zala Dukić in Kaja Šantavec z mentoricama Jasmino Žohar in Moniko Vidmar v okviru projekta Eko šola udeležile sejma Altermed & Greenvita v Celju.

fotografije

Za letošnjo temo razstavnega prostora smo izbrali koruzo, saj smo jo imeli posajeno na naši šolski njivi. Zala in Kaja sta se zelo potrudili, da sta dinamično in zanimivo predstavili vse dejavnosti povezane s koruzo, ki so potekale na naši šoli od septembra do marca. Učenki Lara Ida Jakoša in Angela Rogač sta za naš razstavni prostor ustvarili vzpodbudno in barvito ozadje. Obiskovalci in organizatorji sejma so pohvalili dejavnosti naše šole in predstavitev učenk ter izgled stojnice. Organizatorji Eko šole so naš razstavni prostor, dejavnosti in predstavitev ocenili z najvišjimi točkami in nam podelili zlato priznanje. 

Vsem sodelujočim se zahvaljujeva. 

Jasmina Žohar in Monika Vidmar

(Skupno 72 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost