Učiteljica Jasmina Žohar se je v okviru projekta ERASMUS+ KA1 udeležila seminarja na Irskem. Seminar je potekal od 30. 4. 2023 do 7. 5. 2023 v največjem in glavnem irskem mestu Dublin. Tema seminarja je bilo izobraževanje na prostem.

fotografije

V seminarju so sodelovali majhna skupina učiteljev iz Slovenije, Slovaške in Kanade. Aktivnosti so izključno potekale na prostem v mestu, parkih in gozdovih. Med vodenim ogledom mesta Dublin so spoznavali zgodovino Irske in njihovega jezika. Ogledali so si Croke Park stadion in pripadajoči muzej. Sodelovali so v aktivnostih gozdnih šol in aktivnega centra na prostem. Obiskali so tudi eno izmed njihovih osnovnih šol, kjer so jim predstavili aktivnosti, ki jih izvajajo na prostem. Predzadnji dan so izvedli izobraževalno ekskurzijo do Moherskih klifov, pokrajine Burren in četrtega največjega Irskega obmorskega mesta Galway.

Erasmus+ KA1 Dublin