Skoči na glavno vsebino
+(386)2 545 96 00 ospuconci@ospuconci.si

Mednarodni tabor »Bogastvo narave za danes in jutri« organizira OŠ Puconci skupaj z Zvezo za tehnično kulturo Slovenije s sedežem v M. Soboti, ki je že kar nekaj letna tradicija.

Odvijal se bo po zaključku šolskega leta, zadnji teden v mesecu juniju. Namenjen je učencem od 6. do 9. razreda.

Pod vodstvom različnih mentorjev se na taboru prepletajo vsebine, ki se navezujejo na okolje, zdrav način življenja, energijo, ohranjanje naše dediščine, naravoslovje in tehniko. Pri vsem tem smo več ali manj osredotočeni na domačo pokrajino, našo občino in Krajinski park Goričko.

Poleg naših učencev se ga redno udeležujejo tudi osnovnošolci iz Hrvaške, Madžarske, Avstrije ter drugih osnovnih šol po Sloveniji, kateri imajo tako možnost pridobivati nova znanja in izkušnje, se sprostiti in sklepati nova prijateljstva.

Spletna stran: http://bogastvonarave.splet.arnes.si/

(Skupno 352 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost